Restoranas "Medžiotojų užeiga"
Rotušės a. 10, Kaunas

Tel. (+370 37) 32 09 56
(+370) 687 54 032

Apie mus

Restorano interjeras

Restorano interjeras

Pastato istorija

Restoranas „Medžiotojų užeiga“ yra įsikūręs Rotušės aikštėje, 10-uoju numeriu pažymėtame name. Senamiesčio tyrinėtojų užrašuose šis pastatas vadinamas Zabielų namais, nes vieni žymiausių jo savininkų XVII–XVIII amžiuje buvo turtingi Kauno miestiečiai Zabielos. Zabielų namas iki mūsų laikų ne kartą keitė išvaizdą, atlaikė net kelias – Gotikos, Renesanso, Klasicizmo – epochų bei mūsų laikų rekonstrukcijas. Daug ką galėtų papasakoti šio architektūros paminklo sienos ir į Rotušę žvelgiantys langai. XIX amžiaus pabaigoje šiame name gyveno lietuvių literatūros klasikas Antanas Baranauskas. Taip pat žinoma, kad jame 1819–1823 metais dažnai viešėdavo poetas Adomas Mickevičius. Šių viešnagių priežastis – čia gyvenusi gražioji gydytojo J. Kovalskio žmona Karolina, kurią poetas buvo pamilęs. Ji apsaugojo Adomą nuo pražūties sunkiausiomis valandomis, įkvėpė gyvenimui, kūrybai. 1965 metais šiame name buvo įsteigtas restoranas „Medžiotojų užeiga“. Medžioklės trofėjais ir židiniais papuošto restorano antrajame aukšte 1973–1974 metais buvo įrengta Juodoji ir Baltoji pokylių menė.

Apie restoraną

Restoranas „Medžiotojų užeiga“  įsikūręs pačioje Kauno miesto širdyje – Rotušės aikštėje. Jau nuo 1965 metų svečiams siūlomi aukščiausios kokybės žvėrienos patiekalai. Pagrindinis restorano siekis – vartoti tik šviežius, Lietuvoje gaminamus produktus. Todėl „Medžiotojų užeigos“ virtuvė ypač vertinama dėl aukštos patiekalų kokybės ir, žinoma, puikaus aptarnavimo. Garbingi restorano svečiai iš Lietuvos ir užsienio ne kartą gyrė puikų virtuvės šefų ir aptarnaujančiojo personalo darbą. Jauki autentiška aplinka, pokylių salės ir restorano geografinė padėtis  – visa, ko reikia, rengiant šeimos ar įmonės šventes, oficialius priėmimus arba švenčiant kitas progas.

Restorano Didžiojoje menėje rengiamos konferencijos. Turime projektorių ir kitą konferencijoms reikalingą įrangą. Dėl konferencijų salės rezervacijos, ar pobūvių užsakymo reikėtų kreiptis tel. +370 611 30610.