Restoranas "Medžiotojų užeiga"
Rotušės a. 10, Kaunas

Tel. (+370 37) 32 09 56
(+370) 687 54 032

Rezervavimas

Restorane yra didelė bendra ir keturios skirtingo dydžio banketinės salės:

Safario“ salė

I aukšte, nedidelėje jaukioje salėje, gali pietauti iki 8 žmonių. Šią salę svečiai dažnai renkasi dalykiniams pietums arba  nedidelei šeimos šventei.

Mažoji menė

I aukšto uždaroje salėje telpa 20 žmonių. Atskiri staliukai svečių pageidavimu gali būti pakeisti vienu dideliu stalu 16 žmonių. Jaukus židinys ir senoviški medžioklės motyvų gobelenai paliko neišdildomą įspūdį šioje salėje vakarieniavusiai Laimai Vaikulei.

Didžioji menė

II aukšto uždaroje pokylių salėje yra 60 vietų. Svečiams pageidaujant čia galime paruošti furšetą 60 žmonių, iškilmingas vaišes maždaug 38 svečiams arba konferenciją apie 70 žmonių. Salę puošia Leonardo Tuleikio ir Aloyzo Stasiulevičiaus aliejaus drobės ir jaukus židinys.  „Didžiojoje menėje“ vyksta oficialūs aukšto rango svečių priėmimai. 

Klubo“ salė

Tai puiki vieta privatiems susitikimams, pramogoms ar deryboms iki 12 žmonių. Čia nuolat renkasi „Rotary“ klubo nariai, o Rumunijos prezidentas, pietavęs šioje salėje, džiaugėsi ne tik puikiais žvėrienos patiekalais, bet ir jaukia aplinka, kurią sukuria didelis židinys, paveikslai ir malonus aptarnavimas.

„Kailių“ salė

Šioje salėje yra didelis židinys, sienas puošia žvėrelių iškamšos ir kiti medžioklės trofėjai.  Jaukioje salėje kasdien pietauja nuolatiniai restorano svečiai, rengiami verslo pietūs.

Rezervuoti salę ar atskirus staliukus galima telefonais (+370) 687 54 032, (+370) 611 30 610 arba el. paštu uzsakymai@medziotojai.lt

Jūsų patogumui siūlome pokylių salių stalų išdėstymo variantus:

„Didžioji menė“ „Mažoji menė“ Jei pageidaujate užsisakyti pobūvį, prašome užpildyti Uzsakymo forma ir atsiųsti ją el. paštu adresu uzsakymai@medziotojai.lt, Mob. tel. (+370) 611 30610